Letecký kalendář

datum

TAHnEM na JIH 2011

Druh akce: paramotory paramotory, paragliding paragliding
Kdy:27. 08. 2011 - 28. 08. 2011
Kde: letiště Hosín
Kontakt:Míša Machartová, +420 724 486 280, http://parafly.net
 


Už je to tady! vyhlašujeme podrobnosti k třetímu ročníku akce TAHnEMnaJIH 2011. tentokrát společně s Broukaři a jejich pojetím využití benzínu.

určeno pro: přátele a příznivce textilního letectva a VW Brouků a Jižních Čech extra. Konec prázdnin trochu ve vzduchu i na vodě, stejně jako letošní celé léto!
termín : 26.-28.8.2011
místo: letiště Hosín a dole pod kopcem
program: pohoda, jižní slunce a motory a vrtule na zemi i ve vzduchu a pod vodou taky

pátek 26.8.2011

od 17.00 slet a sraz účastníků na letišti Hosín u ČB
Ubytování ve stanech, možnost stání pro Bydlíky, včasné objednávky umožní i postel pod střechou aeroklubu, hračky mají letos nový domeček. Smontovat v pátek - rozebrat v neděli.

od 18.00 briefing pro přespolní pro létání na Hosíně a v okolí, další letecká činnost podle počasí, doporučujeme vysílačky s sebou, kdo má agamu, tak taky
od 20.00 přesun na zahajovácí seznamovací párty na vodě aneb "přes palubu nebo budeš na sucho". Místo kotvení a odjezd z Týna nad Vltavou lodí jménem Oliver. Maso, vínko a jiné destiláty. To vše v pohybu a bez foukání do grilu a veslování! možná.
Návrat na letiště neurčen, ale ... kapela POZOR VIZITA bude hrát dokud se bude tancovat.

sobota 27.8.
ráno má každý jinak, lítačům to řídí slunce (a počasí) - lítací dopoledne s vrtulemi nebo na laně, rozhodne hlasování
dopolední až přespolední program může mít mnoho podob:

6.ročník mezinárodního srazu VW Brouků jede na naší runwayi svoje sprinty
my budeme létat "doma" nebo taky na vysokém laně na Všechově
čeká na nás Adrenalin Park - třeba i bazén - nová cyklostezka ČB - Vltava - Hněvkovická přehrada - zámek Hluboká i Lovecký zámeček a muzeum a hlavně HlubockáZOO .... kulinářská turistika tentokrát k vodě Rybolov Závlahy - zn.To jste ještě neviděli :-)
odpoledne rozhodne opět hlasování a počasí "motorem nebo bez"
večerní polétání ve stylu "Laura a její tygři" včetně tandemů a možná i nějaká ta tyčka...
se tmou příjde diskotéka a o půlnoci ohňstroj
romantické duše mají připraveno posezení v ústranní našeho doupěte za učebnou s grilováním na kameni se zadáním : "co kdo hodí na žulu??"

neděle 28.8.
těžko říct, jak budeme vypadat, ale ... po probuzení se lze rozhodnout pro létání nebo si počkat na sportovní dopo/odpo velitele(lky) letky. Chystá se vodní lyžovačka s obědem u vody. Adrenalin trochu jinak - aneb : " koho mají pověsit, ten se neutopí! " (proto se věšíme pod padáky) místo tajné, lokace Hněvkovická přehrada.

Doporučené vybavení?? lééétadla a padadla, včetně pojistek, na spaní alespoň spacák s karibabkou, střechu bez dveří dodáme, vysílačku, záchrannou vestu (kruhy a křidýlka nejsou vhodné), kolo, in-line brusle a NEZAPOMENOUT MÍČ!!

A dál?? to se dohodnem po prozkoumání oblohy a času, který vám tu uteče jako voda nebo taky ne. Když se budete chtít vrátit, naplánujeme společně další letošní akce na ose "sever - jih". Pro dospělé i pro děti.

Překvapení?? no to by nebylo překvapení, ale očekáváme účast některých nám velmi milých osob a strojů, novým přátelům představíme naše hračky a království a zkusíme vám odtajnit některé z našich plánů. Kdo to sestihne, o nic nepříjde, jen to nebude vědět první :-)

Finance?? poplatek Aeroklubu na hlavu je 35Kč/den, přistávací poplatky jsou jen pro letadla, ubytování podle komfortu, utrácení během akce bude navrženo podle počasí, vstupné se bude vybírat potom, dobrovolné od přeživších účastníků ;-)

Těším se, že to do-padne a věřím na všechna šťastná přistání. Ze vzduchu i u břehu.
MM&Parafly

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace