Letecký kalendář

datum

Informace pro uživatele

Cíle webu

 

Základním cílem těchto stránek je poskytnout uživatelům rychlý nástroj pro sdílení informací o pořádaných akcích a užitečných kontaktech na zahraniční aerokluby a asociace, spravující ultralehké létání a paramotory. 

Návštěvník webu zde najde základní informace pro naplánování svých cest za létáním.

Každý uživatel může zadat do kalendáře pomocí formuláře informace o pořádané akci. Tato akce se po uložení okamžitě zobrazí dalším návštěvníkům a zajistí vám potřebnou propagaci.

Pro výběr určitého typu akcí, termínu nebo regionu slouží filtry v záhlaví nebo připravené odkazy v zápatí stránky.

Registrovaný uživatel získává výhody a může svoje akce editovat a upravovat.

Registrace a zveřejnění akcí jsou bezplatné.

 

Jak přidat akci

Po otevření formuláře jsou označena povinná pole pro zadání potřebných informací. 

V popisu akce můžete návštěvníky informovat o tom, jestli pořádáte slet nebo soutěž a případně jestli jsou některé služby zpoplatněny (například startovné) apod.

Pokud zadavatel akce požaduje její automatické zobrazení i na anglických stránkách, musí uvést anglický překlad názvu a popisu ve spodních polích zadávacího formuláře.

Pokud zadáte u akce i obrázek, bude jeho velikost automaticky upravena na potřebný rozměr. POZOR název obrázku (souboru) nesmí obsahovat mezery, jinak se nebude zobrazovat.

Zadání odkazu na mapu

Zobrazení místa na mapě se vyhledává buď podle pole "Místo".

Pokud chcete přesné určení například podle souřadnic, můžete zkopírovat odkaz z maps.google.com.  Při zadávání nebo editaci akce si rozkliknete google maps a označíte požadované místo (kliknutím pravým tlačítkem myši a volbou dotazu "co je tady" se zobrazí na mapě zelená šipka). Vpravo nad zobrazenou mapou je obrázek řetězu a nápis Odkaz. Poté co na něj kliknete, zobrazí se dvě pole. První pole je označené a připravené ke zkopírování (Ctrl+C). Obsah prvního pole vložíte do políčka akce "Odkaz na". Tímto jste zajistili zobrazení správného místa na mapě.

 

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace