Letecký kalendář

datum

Seminář o rozdělení vzdušného prostoru ČR

Druh akce: ultralight ultralight, paramotory paramotory, paragliding paragliding, závěsné létání závěsné létání, vrtulníky a vírníky vrtulníky a vírníky, ostatní ostatní, rodinné rodinné
Kdy:05. 12. 2015 - 06. 12. 2015
Kde: letecká plocha letiště Jindřichův Hradec
Kontakt:z.rezna@volny.cz
 


Zváni jsou všichni příznivci létání, kteří se chtějí dozvědět o změnách rozdělení vzdušného prostoru ČR platné od 15.10.2015 a dále co je v této problematice nového. Přednášejícími budou jedni z nejzkušenějších a nejpovolanějších v této republice a piloti snad všeho co má křídla. Všichni zúčastnění nebudou odneseni ČERTEM ale ODMĚNĚNI Mikulášem. Možnost ubytování je jak ve svých karavanech tak po nahlášení a rezervaci v ubytovacích prostorách letiště. Letiště je vybaveno restaurací s velice ochotným personálem. Samozřejmostí je možnost polétaní po nádherném okolí Jižních Čech se spoustou rybníků a historických památek např: Červená Lhota, Landštejn, státní hrad a zámek J.Hradec. Krásy České Kanady jsou na dolet. Zájemci prosím hlaste se na email: z.rezna@volny.cz nebo na 777004843. Na krásný víkend se všemi zúčastněnými se těší ŘezŇa a FopoAir.
UPŘESNĚNÍ pro seminář o aktualizovaných prostorech. Přednáška od 10 hodin, poslechněte si i názory pilotů pevných křídel jak nás vidi oni ze svych stroju. Odpoledne připadne poletani kdo chce kam. Strava zajištěna a kdo má zájem lze přijet i patek 4.12. Sobota ráno lze létal a vyhlížet Mikuláše a Čerta. Vítáni jsou všichni, co chtějí vědět a nemyslí si že ví.

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace