Letecký kalendář

datum

přeletová soutěž motorového paraglidingu

Druh akce: paramotory paramotory
Kdy:01. 01. 2018 - 31. 10. 2018
Kde: Česká republika
Kontakt:Jiří Koudela, 724707698, info@leteckykalendar.cz
 


Letecký kalendář vyhlašuje 2. ročník soutěže motorového paraglidingu ve spolupráci s XContestem a dalšími sponzory soutěže, firmou Nirvana systems s.r.o. a firmou vrtule-props.cz

Soutěž je vyhlášena v několika kategoriích popsaných níže. Piloti nahrávají své lety do evidence XContestu dle pravidel této soutěže.

https://paramotors.xcontest.org/world/cs/

Letecký kalendář pro svou soutěž přebírá pouze lety, které mají výchozí bod tratě na území České republiky a byly provedeny v období od 1.1.2018 do 31.10.2018. Poté bude ve shodě s pravidly XContestu vybráno 6 nejlepších letů každého účastníka a sestaven žebříček ve vyhlášených kategoriích.
Podmínkou započítání výsledku pilota do soutěže Leteckého kalendáře je let s platným pilotním a technickým průkazem a členství ve svazu motorového paraglidingu.

Hlavní kategorie je hodnocena z přihlášených letů účastníků dle pravidel XContestu, tj. součet 6ti nejvíce bodovaných letů.
Ocenění v této kategorii je následující:

1. místo 4000,- Kč plus 40% sleva na uhlíkovou vrtuli od firmy E-props
2. místo 3000,- Kč
3. místo 2000,- Kč

4.-7. místo diplom a věcné ceny od sponzorů


Kategorie 55+ je hodnocena z přihlášených letů účastníků s věkem 55 let a více dle pravidel XContestu, tj. součet 6ti nejvíce bodovaných letů.
Ocenění v této kategorii je následující:

1.-3. místo pohár, diplom a věcné ceny

Speciální kategorie "přeletáři" je vyhlášena ve spolupráci s firmou Nirvana systems a je počítána pouze z přihlášených volných letů. Do tohoto žebříčku je vybráno 6 nejvíce bodovaných letů na přímé nebo lomené trati (ne trojúhelníky).

1.-3. místo pohár, diplom a věcné ceny od firmy Nirvana systems s.r.o.


Uskutečněný let pilota se automaticky zapíše do všech vyhlášených kategorií, pokud splňuje jejich podmínky. Není potřeba cokoliv hlásit navíc. Stačí jen létat a přihlašovat lety, tak všem účastníkům přeji co nejvíce úspěšných letů.

Vyhlášení proběhne do konce listopadu 2018.


Nahrávat lety lze i pomocí apilkace XCtrack http://xctrack.org, takže pro účast v soutěži stačí i chytrý telefon s touto aplikací. Odkliknutím záznamu po ukončení letu dojde k automatickému odeslání.

Neváhejte poslat jakékoliv dotazy ohledně této soutěže, pokud by vznikly případné nejasnosti.

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace