Letecký kalendář

datum

představení projektu AERO Juniors Klub

Druh akce: ultralight ultralight, paramotory paramotory, paragliding paragliding, závěsné létání závěsné létání, vrtulníky a vírníky vrtulníky a vírníky, ostatní ostatní
Kdy:13. 04. 2012 - 15. 04. 2012
V:17:00
Kde: letiště Hosín
Kontakt:Michaela Machartová aero-juniors-klub@volny.cz
 


Projekt dětského AERO Juniors Klubu je novinkou nejen na českém nebi a je určen především pro děti od 6let. Máte pocit, že slovo "junior" není o dětech a že děti nemohou sami létat!!, takže proč "aero"? A jak a co na to rodiče?? Letecká historie je plná otázek, na které se odpověď našla až cestou a bez nich bychom nemohli mířit do budoucnosti. Stejně jako bez dětí. Máte-li doma malého nadšence a klidně nemusíte být přímo z Jižních Čech, zastavte se.

My s našimi svěřenci a speciálním týmem startujeme 13.4. což je pátek a to znamená, že si troufáme klidně i na tuto pověrami opředenou kombinaci. Vede nás k tomu celoživotní zkušenost s létání,hazardem i bezpečností a také vědomí, že riziko je nejen létání, ale také rodičovství.

Představíme tedy sebe, náš tým, zázemí, celoroční program, kalendář a způsoby, jak s námi sdílet tento projekt i na jiných letištích, kde jsou děti a jejich rodiče a rádi by zkusili něco víc, než jen asistovat dospělákům při jejich sportování a zábavě. To, že je to možné, budete moci sledovat i navštěvovat osobně.

více informací www.letiste-hosin.cz sekce dětský klub

Srdečně zvou tety Míša Machartová, AirClair Klárka Anderlová a přátelé dětských snů nejen o létání

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace