Letecký kalendář

datum

LIGA MOTOROVÉHO PARAGLIDINGU PŘIBYSLAV

Druh akce: paramotory paramotory
Kdy:15. 06. 2018 - 17. 06. 2018
Kde: letecká plocha Letiště Přibyslav LKPI
Kontakt:mklement@seznam.cz
 


Poslední aktuální info pro piloty!!!

Počasí bude perfektní! První disciplínu bychom chtěli letět v sobotu od 6:00 hodin, proto by bylo vhodné přijet již v pátek. První brífing proběhne v sobotu v pergole od 5:00!!! V ceně startovného 500 Kč bude občerstvení po dobu závodu, vyjma alkoholických nápojů. Vyhlášeny jsou kategorie PF1, PL1 a PL2, v každé kategorii budou oceněni 3 nejlepší, kteří obdrží hodnotné ceny a pamětní poháry. Ubytování je možné na ubytovně ( omezené množství lůžek ), ve stanech, pergole a nebo v karavanech, vše je v ceně startovného. Pro uschování strojů je k dispozici hangár. Vyhlášení výsledků proběhne v neděli v 11:00.

Těšíme se na Vás!!!

AK Přibyslav
Místo: letiště Přibyslav LKPI Termín: 15.- 17. června Discipíny: navigace, ekonomika, přesnost přistání, dovednostní disciplíny Technika: platný TP, PP, pojistka Kontakt: Milan Klement, mklement@seznam.cz, 602 730 568 UPOZORNĚNÍ PRO PILOTY!!! Poprvé bude součástí s vyhlášením kategorie PL2, protože máme nahlášené již 3 tandemové stroje! Kdo zvažujete start s tříkolkou, tak pokud můžete, tak s tandemovou a dejte vědět!!! V ceně startovného (500 Kč) bude občerstvení po dobu závodu, ubytování a hangár pro ustájení mazlíčků!
Start první disciplíny bude v sobotu v 6:00, tak je nutné přijet již v pátek večer a nebo v sobotu, ale hrozně brzo ráno!!!

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace