Letecký kalendář

datum

Hanácky kolečko

Druh akce: paramotory paramotory
Kdy:10. 09. 2010 - 12. 09. 2010
Kde: Prostějov - Stichovice
 


Kontakt: Pavla Hálová | paramotorklub(zavináč)seznam.cz

Všechny příznivce motorového paraglidingu zve prostějovský Paramotor klub na „Hanácky Kolečko“, což je již druhý ročník tradičního sletu PPG na letišti Stichovice.
Akce se uskuteční od pátku 10. do neděle 12. září 2010, což je termín, kdy se konají i tradiční „Hanácké slavnosti“ (hody) v nedalekém Prostějově. To všechno skýtá bohaté vyžití jak pro piloty, tak pro jejich pozemní personál a letecký potěr.
Pro znalce je již na páteční odpoledne (15.30 hod.) připravena exkurze do pivovaru Litovel s ochutnávkou místních specialit.

Pěkné počasí je objednáno jako vždy. Občerstvení po dobu celého sletu je zajištěno, o zábavu je postaráno, jen dobrou náladu a své motorové mazlíky nezapomeňte vzít s sebou. Polétat po okolních krásách naší Hané pak mohou všichni, zdravotně, technicky i „papírově“ způsobilí zájemci. Ubytování možné ve vlastních příbytcích přímo na ploše, sociální zázemí s pitnou vodou zajištěno.

Ambiciózní jedinci mohou pojmout tuto akci jako přípravný camp pro MČR v PPG, které bude zahájeno na tomto letišti již následující týden od 18. do 25.9. 2010.

Na všechny příznivce PPG, s přáním: „Rovné luft“, se těší pořadatelé z Paramotor klubu Prostějov.

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace