Letecký kalendář

datum

Beskydský tréning v pylonech

Druh akce: paramotory paramotory
Kdy:13. 04. 2012 - 13. 04. 2012
Kde: letecká plocha Letiště Frýdlant nad Ostravicí - LKFR
Kontakt:www.jemmotor.cz, tomas.lednik@jemm.cz, +420 608 662 313
 


S konečnou platností se první kolo ligy v Beskydech plánovaného v termínu 13.4.-15.4. RUŠÍ a přesouvá se!!!
Počasí s námi bojuje, my jsme se ale rozhodli tento boj vyhrát, proto jsme do třetice všeho dobrého i zlého přeložili závod do termínu 25.5.-27.5.2012. Doufáme, že se nám konečně podaří zorganizovat plnohodnotný závod v Beskydech. Víme, že pátek (13.4.2012) bude letový a mnozí z vás si vyřídili na tento den volno, proto trénování kolem pylonů a „sranda“ závod v disciplínách osmička, čtyřlístek, trojúhelník a Ypsilonka zůstává. Večer proběhne vyhlášení o nejrychlejšího slalomáře. Mania Pylon Training day začne v devět ráno a závodění dle příjezdů pilotů. Budete mít možnost poznat místní kraj a večer i místní bar. Těšíme se na vás u nás nejen na tréninku tento pátek, ale hlavně na první Beskydské motorové lize 25.5.-27.5.2012!

Máme tady novou sezónu, první kolo ligy, a hned taky poprvé závody na novém místě. Vše se bude odehrávat na letišti aeroklubu Frýdlant nad Ostravicí. Sejdeme se v pátek <strike>30.3. v 20.00hod</strike> v místnosti zvané pilotka, která se nachází přímo na letišti vedle řídící věže. V pilotce proběhne registrace a po zaplacení 250 korunového polatku bychom se závodníky chtěli v sobotu ráno začít první disciplínou. Po domluvě s organizátorem je možné si disciplíny zalítnout i mimo soutež. Každopádně se vám vyplatí si sem k nám přijet zalétat. Létání kolem kopců má své kouzlo a pro většinu z vás to bude úplně nový terén. Pro ty soutěživější máme hodnotné ceny od našeho generálního sponzora Sky Paragliders a.s. jako například poukaz na nákup zboží v hodnote 5tis korun a to nejen pro kategoriji „profi“ (reprezentanti), ale hlavně pro kategoriji „hoby“(zbytek pilotů).

Co se týká ubytování: pro prvních 12 osob je možné si domluvit ubytování přímo na letišti (mobilní číslo 777 000494 Radek Foldyna) v pokojích po dvou, třech a pěti osobách za 120kc na noc. Pro ty co přijedou s karavanama ci si budou chtít postavit stan bude k dispozici v areálu letiště přípojka 220V, sprchy, WC a to za cenu 80kc za osobu/noc. Další možnost ubytování je ve 2,5km vzdáleném rekreačním středisku Budoucnost www.rsbudoucnost.cz kde nabízejí ubytování uz od 200kc na osobu/noc.

Co se týká možností stravování: máme předběžně domluveno s rekreačním střediskem budoucnost dovoz jídla v jednorázovém nádobí přímo na letiště v ceně cca 69kc/porce. Aeroklub nám dal k dispozici společenskou místnost s barem a krbem kde si můžete ráno uvařit čaj či ohřát vlastní párek. Večer si u krbu s pivem v ruce vytvoříme příjemnou atmosféru a probereme ulítnuté disciplíny a vaše zážitky z přeletů.

Šéfovat závodům budeředitel Zdeněk Andrlík, jakožto odborník, spolu s jeho zástupcem Lucie Lednik Timiopulu, která má s ředitelováním po loňkém MS v přesnosti velké zkušenosti. K organizačním věcem, jako je pohyb po letišti, létání v okolí letiště dodáme informace zde na stránky minimálně týden před závodem, abychom tak předešli případným problémům stran aeroklubáků či sousedů při vašem případném tréningu. Příjemná informace je, že stroje budeme mít možnost uschovat v hangáru.

Na shledanou s vámi tady u nás ve Frýdlantě se teší organizatorský team v čele s Tomášem Lednikem.

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace