Letecký kalendář

datum

Balonové Ještědění 2011

Druh akce: ostatní ostatní
Kdy:02. 02. 2011 - 06. 02. 2011
Kde: TIP SPORT ARÉNA, Liberec
Kontakt:http://www.jestedeni.vyletbalonem.cz/
 


Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na 1. ročník zimního setkání horkovzdušných balonů, které se uskuteční 2. - 6. února 2011 ve městě pod Ještědem, Liberci - Balonové Ještědění 2011. V rámci akce (za příznivého počasí) vzlétnou horkovzdušné balóny ve čtvrtek 3.2. a v pátek 4.2. z centrálního parkoviště u TIP SPORT ARÉNY, časy startů budou upřesněny na našem webu. V případě příznivého větru provednou balóny přelety ještědského hřebene nebo jizerských hor.
Na sobotu 5. 2. 2011 v 10.30 je plánován hromadný vzlet z různých míst Liberce. Tuto neobvyklou podívanou jsme nazvali Balonové rozptýlení a bude ji zajímavé sledovat z vyvýšených míst (Ještěd, sídliště Rochlice, a jiné). Přesný seznam míst bude zveřejněn zde na webové stránce. Můžete ale také přijít přímo na místo vzletu a pozorovat přípravu startujícího balónu.
Na sobotní odpoledne 5.2.2011 od 15.30 hod bude připraven doprovodný program pro veřejnost, vstupné ZDARMA. V rámci moderovaného akce můžete vidět taneční vystoupení, bubenickou show, vystoupení skupiny MIG 21, hromadné vypuštění létajících přáníček (pokořme společně rekord v počtu vypuštěných přáníček) a na závěr programu Balonové žárovky.

Uživatel

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Přidat akci

Každý může zdarma přidávat

Odběr novinek

 

Doporučujeme

Školení pilotů

 

 

 

Školení pilotů  

 

 

Letecká amatérská asociace ČR
   
Aeroklub ČR  
   

Soutěže

 

 

 

XContest

XContest

 

 

Paramotor Pylon Games

Liga MPG

 Adresář

 

odkazy na letecké weby

Informace